Uvoľnenie od napätia a stresu s EO

Rovnováha - Pružnosť - Stabilita

Ako si udržať rozvahu a pohodu počas celého dňa?

Zaujíma vás, čo vám naozaj pomáha uvoľniť sa? Ako sa upokojiť a zmierniť príznaky dlhodbého stresu? Vyskúšajte zvládanie stresu prirodzenou cestou. Prepojíme najúčinnejšie techniky na zvládanie stresu s esenciálnymi olejmi. Sústredíme sa na telo, myseľ a schopnosť zotrvať v prítomnom okamžiku, v kontakte so sebou. 

Dá sa zmierniť každodenný stres s použitím esenciálnych olejov?

Áno dá, vysvetlíme vám prečo a podelíme sa o naše skúsenosti. Ukážeme vám, ako esenciálne oleje cielene používať. 

Zážitkový kurz s praktickými cvičeniami na lepšie zvládanie stresu a uvoľnenie sa.

Najbližšie stretnutia: 18. apríl 2018 o 17:30 h. (predpokladaný konic o 19:30 h.)

Kde: Pri vinohradoch 172, Bratislava - Rača

Čo nás čaká: rozprávanie o tom, ako funguje stres, ako sa chrániť, ako uvoľniť telo a psychiku po náročnom dni/období, práca s esenciálnými olejmi, príjemná relaxačná hudba, pokojná atmosféra, dychové cvičenia, relaxačné techniky a spoločné zdielanie

Praktický nácvik: Dychové a uvoľňujúce techniky, ktorými účinne znížite stres a vnútorné napätie, zvýšite schopnosť sa sústrediť a mať jasnejšiu myseľ. Môžete ich používať kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa.

Sebapoznávanie: Odhaľte aký ste typ (ako reagujete na stres a záťaž), a porozumejte tomu, prečo vám niektoré techniky nefungujú.

Máte možnosť si vyberajte tie, na ktoré vaše telo dobre reaguje, fungujú vám a uvoľnia vás. S pomocou esenciálnych olejov prehĺbime ich účinnok a úľava príde skôr. Čisté esenciálne oleje sú výborným spojencom a pomocníkom na našej ceste k rovnováhe, pružnosti a stabilite. Taktiež k vitalite a radosti. Esenciálne oleje pomáhajú urýchliť a zintenzívniť proces, pomáhajú nám otvárať cit, rozširovať vedomie a pracovať s emóciami. Nie sú to len krásne vône, sú to esencie.

O čom sa na stretnutí hovorí? úryvok zo stretnutia 

Na lepšie zvládanie stresu je potrebné pracovať aj na pružnosti svojej mysle a psychiky. Stresová situácia je vlastne výzva, učenie. Je potrebné ju tak vnímať, skôr sa zbavíme nepríjemných príznakov, ktoré stresová reakcia prináša. Ak máme pocit, že situáciu nemáme pod kontrolou, cítime ohrozenie, prevládajú pochybnosti o našich schopnostiach, vtedy aj bežná záťaž môže prerásť do dlhodobého stresu a škodiť nám. Zostávať skonstnatelý fyzicky, psychicky či mentálne, znamená pomaly strácať prirodzenú schopnosť využívať svoje zdroje na prekonávanie samých seba (svojich slabostí), zmien a rôznych neistôt. Dôležitý je pravidelný fyzický pohyb, cvičenie, aktivita. Zlepšíte si nie len fyzickú kondíciu, ale aj tú psychickú. Viac sa dozviete na večerných seminároch o zvládaní stresu prirodzenou cestou.

Kde: Pri vinohradoch 172, Bratislava - Rača

Cena: 20 eur (jedno stretnutie)

Práca v malých skupinkách. Dvoj-hodinový program sa dá objednať aj indiviuálne, cena je 50 eur. 

Sprevádza: Radoslava Olajos

Kontakt: radoslava.olajos@atna.sk 

Rezervujte si prosím miesto dopredu mailom alebo na čisle: 0905 755 022

 

 

Články

Ženská agresivita | 07.08.2017

Aj nenápadná a skromne pôsobiaca žena môže mať v sebe veľa skrytej agresivity, ktorú skôr či neskôr ucítite. Paradoxne práve tá, čo sa nevie zdravo presadzovať a byť priama k druhým, môže byť agresívnejšia, ako sa na prvý pohľad zdá. Agresivita sa rodí z potlačovaného hnevu a z pocitu ohrozenia. -> Viac

Vyspite sa do sýtosti | 16.05.2017

Trápi vás nespavosť? Čo robiť pre to, aby sa nám lepšie zaspávalo bez pomoci liekov? -> Viac

Úzkosti a strachy | 26.01.2017

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa