O nás

Poradňa zdravého životného štýlu

vznikla v decembri 2009 pre ľudí, ktorí idú cestou osobného a duchovného rozvoja, túžia po poznaní a súznení sami so sebou.

Pracujem formou individuálnych sedení, ale aj skupinovo. Okrem seminárov zameraných na osobnostný sebarozvoj, pravidelne organizujem semináre a prednášky na témy zdravého životného štýlu - výživa, zdravie a alternatívne liečebné metódy, terapie.

Mojim prianim je, aby ste sa u nás cítili dobre, aby sme vás inšpirovali, aby ste si dokázali vytvoriť taký život, aký skutočne chcete mať a mať odvahu byť sami sebou.

Teším sa na Vás!

radkaPhDr. Radoslava Olajos

Som absolventka sedemročného vzdelávania v hlbinnej psychoterapii SUR a psychodynamickej psychoterapii (2005 - 2011). Pracujem však aj rôznymi inými metódami a technikami: Krátka terapia zameraná na riešenie (SFBT), Hellen Dellucci (2010), Visionary Intuitive Healing® by Inna Segal (2012).

Zameranie: individuálne konzultácie, práca so skupinou, vedenie seminárov osobnostného rozvoja a sebapoznania

  • zameriavam sa na hlbinnú analytickú terapiu, som členka SIPP (Slovenský inštitút psychodynamickej psychoterapie) pracujem ako psychoterapeut pod ich supervíziou
  • v súčastnosti si dopĺňam vzdelanie: nadstavbový výcvik v párovej a rodinnej terapii, GI a Institut Petra Boše, Praha (2015 - 2017) a navštevujem teóriu a supervíziu u PhDr. Ľudovíta Juráša, CSc., Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy (Davanloo's)
  • viac o mne sa dočítate tu.
  • Kontakt: radoslava.olajos@atna.sk

 

Moji pravidelní hostia v poradni: 


jurajveghMgr. Juraj Végh

Vyštudoval klinickú psychológiu. Absolvoval systematický výcvik v metódach psychoterapie a zvládania života založených na paradigmách emancipačného učenia historického Buddhu, ktoré sú stáročia praktikované v meditatívnych kultúrach východu (satiterapia - terapia všímavosťou / mindfulness therapy)Mgr. Andrej Medveď

Pôsobí v spoločnosti Weltfit v Banskej Bystrici. Špecializuje sa na zdravý životný štýl, výživové doplnky, regeneráciu organizmu a liečenie s využitím sily prírody. V Poradni zdravého životného štýlu prednáša na zaujímavé témy nevšedným a pútavým spôsobom. Medzi jeho najvyhľadávanejšie prednášky patria: VEDLAJŠIE ÚČINKY PRÍDAVNÝCH LÁTOK V LIEKOCH A VÝŽIVOVÝCH DOPLNKOCH a PRAVDA O OSTEOPORÓZE.

PhDr. Lucia Bélová

Riaditeľka Pedagogicko-psychologickej poradne v Holíči. Skúsená lektorka a konzultantka. Vedie semináre ASERTIVIA, KOMUNIKÁCIA S DIEŤAŤOM V PUBERTE, AKO POCHOPIŤ A VYCHÁDZAŤ S ADOLESCENTOM a AKO URČIŤ DEŤOM PRAVIDLÁ A HRANICE.


Články

Láska ako droga | 10.04.2019

Lásku si často pletieme so zamilovanosťou. Dokonca si lásku pletieme aj s návykom. Zaujíma vás prečo? -> Viac

Emócie | 26.12.2018

Často sa sami seba pýtame, ako to, že na emócie niekedy nestačíme, ako to, že sme emóciami tak silno a ľahko ovládnutí? -> Viac

Úzkosti a strachy | 04.08.2018

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa