Ovládnite svoj hnev

ANGER MANAGMENT - práca s hnevom

Hnev je najčastejšie prežívaná emócia, ktorá nám spôsobuje neraz veľké problémy. Ani nie tak tým, že vzniká, ale tým, že s ním nevieme narábať. Hnev má rôzne odtiene, intenzitu a prejavy. Ako každá emócia, aj hnev je prejavený v tele, nie len v prežívaní. Môžeme ho vnímať ako energiu, oheň alebo napätie v oblasti brucha, naše ruky ovládne nepokoj a potreba s nimi čosi robiť. Preto hnev len ťažko ukryjeme, može sa však skrývať za napätím.

Práve hnev máme tendenciu potláčať, pretože sa nám často nehodí ho vyjadriť. Buď to nevieme alebo si netrúfame, bojíme sa konfrontácie, nechceme rozpútať konflikt. Každý sme trochu iný, niekto je vznetlivejší, iný pokojnejší a rozvážnejší. Individuálny program umožňuje pochopiť seba, mechanizmus hnevu aj to, ako reagovať na hnev druhých ľudí. 

Hnev vie byť silná emócia, ktorú dlho "predýchavame", spracovávame. Hlavne vtedy, ak sa nám vymkne z pod kontroly a on ovládne nás. Hnev nám može slúžiť, informuje nás o tom, že nám hrozí nebezpečenstvo, prekročil nám niekto hranice alebo sa deje nespravodlivosť. Ak ho však potláčame, objaví sa nečakane, často vo veľmi silnej intenzite. Aby nám hnev neznepríjemnoval život, je dobré naučiť sa kontrolovať reakcie a pochopiť zdoje svojho hnevu. Odhaliť ho skôr, ako nami začne lomcovať. 

Stáva sa vám, že neviete zvládnuť svoj hnev a prehnane zareagujete? Dostávate sa do konfliktov? Máte často pokazenú náladu, všetko vás hnevá? Mávate už od zlosti somatické tažkosti (bolesti hlavy, tlaky v žalúdku)?

Ak ste na niektorú z otázok odpovedali kladne, práve pre vás je určený program ANGER MANAŽMENT.

Cena za prvú 90 min. konzultáciu: 50 eur

Cena za následné 60 min. konzultácie: 30 eur

Je možné sa zúčastniť aj, len jedného sedenia. Často sa klient zorientuje v svojich pocitoch a príčinách svojho hnevu už na prvom stretnutí. 

Články

Láska ako droga | 10.04.2019

Lásku si často pletieme so zamilovanosťou. Dokonca si lásku pletieme aj s návykom. Zaujíma vás prečo? -> Viac

Emócie | 26.12.2018

Často sa sami seba pýtame, ako to, že na emócie niekedy nestačíme, ako to, že sme emóciami tak silno a ľahko ovládnutí? -> Viac

Úzkosti a strachy | 04.08.2018

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa