Konzultácie

Každý sa občas potrebuje vyrozprávať, nájsť podporu a pochopenie. Najskôr hľadáme riešenie svojich problémov a kríz sami, neskôr o radu žiadame svojich blízkych, ak ani to nepomáha, je čas vyhľadať odbornú pomoc.

Človeku často pomôže vypočuť si nezávislý názor odborníka a nájsť inšpiráciu ako ďalej. Každá kríza je vždy šanca pre zmenu a pre nový rast. Za pomoci odborníkov máte väčšiu šancu vyjsť zo začarovaného kruhu. Viac informácii TU.

Na našej stránke máte možnosť využiť poradenstvo zamerané na osobné a vzťahové problémy prostredníctvom internetovej poradne. Viac informácii TU.

Na konzultáciu s life koučom, klinickým psychológom alebo psychoterapeutom je možné sa objednať e-mailom: poradna@atna.sk alebo telefonicky: 0905 755 022, kontaktná osoba: PhDr. Radoslava Olajos

Našou úlohou je viesť Vás pri budovaní dôvery, posilňovaní sebaúcty a pomáhať Vám spoliehať sa na vlastné sily.

Človeku bol daný dar - schopnosť tvoriť a meniť svoj život. Máme možnosť ovplyvňovať svoj život, vziať zodpovednoť za seba do vlastných rúk a konať.

Túžite po zmene? Neviete kde začať? Neviete sa zorientovať vo svojich pocitoch a neviete čo vlastne chcete, ale mate chuť s tým niečo spraviť?

Life koučing je účinný spôsob, ako sa zorientovať, uvidieť v čom si dávate sám prekážky a ako z toho von. Viac informácii TU.

Poradňa zdravého životného štýlu sídli v Bratislave, na ul. Pri vinohradoch 172 (Rača) 

aktuálny cenník

Články

Láska ako droga | 10.04.2019

Lásku si často pletieme so zamilovanosťou. Dokonca si lásku pletieme aj s návykom. Zaujíma vás prečo? -> Viac

Emócie | 26.12.2018

Často sa sami seba pýtame, ako to, že na emócie niekedy nestačíme, ako to, že sme emóciami tak silno a ľahko ovládnutí? -> Viac

Úzkosti a strachy | 04.08.2018

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa