Konzultácie

Každý sa občas potrebuje vyrozprávať, nájsť podporu a pochopenie. Najskôr hľadáme riešenie svojich problémov a kríz sami, neskôr o radu žiadame svojich blízkych, ak ani to nepomáha, je čas vyhľadať odbornú pomoc.

Človeku často pomôže vypočuť si nezávislý názor odborníka a nájsť inšpiráciu ako ďalej. Každá kríza je vždy šanca pre zmenu a pre nový rast. Za pomoci odborníkov máte väčšiu šancu vyjsť zo začarovaného kruhu. Viac informácii TU.

Na našej stránke máte možnosť využiť poradenstvo zamerané na osobné a vzťahové problémy prostredníctvom internetovej poradne. Viac informácii TU.

Na konzultáciu s life koučom, klinickým psychológom alebo psychoterapeutom je možné sa objednať e-mailom: poradna@atna.sk alebo telefonicky: 0905 755 022, kontaktná osoba: PhDr. Radoslava Olajos

Našou úlohou je viesť Vás pri budovaní dôvery, posilňovaní sebaúcty a pomáhať Vám spoliehať sa na vlastné sily.

Človeku bol daný dar - schopnosť tvoriť a meniť svoj život. Máme možnosť ovplyvňovať svoj život, vziať zodpovednoť za seba do vlastných rúk a konať.

Túžite po zmene? Neviete kde začať? Neviete sa zorientovať vo svojich pocitoch a neviete čo vlastne chcete, ale mate chuť s tým niečo spraviť?

Life koučing je účinný spôsob, ako sa zorientovať, uvidieť v čom si dávate sám prekážky a ako z toho von. Viac informácii TU.

Poradňa zdravého životného štýlu sídli v Bratislave, na ul. Pri vinohradoch 172 (Rača) 

aktuálny cenník

Články

Ženská agresivita | 07.08.2017

Aj nenápadná a skromne pôsobiaca žena môže mať v sebe veľa skrytej agresivity, ktorú skôr či neskôr ucítite. Paradoxne práve tá, čo sa nevie zdravo presadzovať a byť priama k druhým, môže byť agresívnejšia, ako sa na prvý pohľad zdá. Agresivita sa rodí z potlačovaného hnevu a z pocitu ohrozenia. -> Viac

Vyspite sa do sýtosti | 16.05.2017

Trápi vás nespavosť? Čo robiť pre to, aby sa nám lepšie zaspávalo bez pomoci liekov? -> Viac

Úzkosti a strachy | 26.01.2017

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa