Konzultácie

Každý sa občas potrebuje vyrozprávať, nájsť podporu a pochopenie. Najskôr hľadáme riešenie svojich problémov a kríz sami, neskôr o radu žiadame svojich blízkych, ak ani to nepomáha, je čas vyhľadať odbornú pomoc.

Človeku často pomôže vypočuť si nezávislý názor odborníka a nájsť inšpiráciu ako ďalej. Každá kríza je vždy šanca pre zmenu a pre nový rast. Za pomoci odborníkov máte väčšiu šancu vyjsť zo začarovaného kruhu. Viac informácii TU.

Na našej stránke máte možnosť využiť poradenstvo zamerané na osobné a vzťahové problémy prostredníctvom internetovej poradne. Viac informácii TU.

Na konzultáciu s life koučom, klinickým psychológom alebo psychoterapeutom je možné sa objednať e-mailom: poradna@atna.sk alebo telefonicky: 0905 755 022, kontaktná osoba: PhDr. Radoslava Olajos

Našou úlohou je viesť Vás pri budovaní dôvery, posilňovaní sebaúcty a pomáhať Vám spoliehať sa na vlastné sily.

Človeku bol daný dar - schopnosť tvoriť a meniť svoj život. Máme možnosť ovplyvňovať svoj život, vziať zodpovednoť za seba do vlastných rúk a konať.

Túžite po zmene? Neviete kde začať? Neviete sa zorientovať vo svojich pocitoch a neviete čo vlastne chcete, ale mate chuť s tým niečo spraviť?

Life koučing je účinný spôsob, ako sa zorientovať, uvidieť v čom si dávate sám prekážky a ako z toho von. Viac informácii TU.

Poradňa zdravého životného štýlu sídli v Bratislave, na ul. Pri vinohradoch 172 (Rača) 

aktuálny cenník

Články

Emócie | 26.12.2018

Často sa sami seba pýtame, ako to, že na emócie niekedy nestačíme, ako to, že sme emóciami tak silno a ľahko ovládnutí? -> Viac

Strach a vina | 31.07.2018

Strach a pocity viny nám bránia plnohodnotne žiť a prejaviť sa. Ako vzniká strach a vina? Ako s týmito pocitmi pracovať? -> Viac

Príčiny úzkosti | 27.06.2018

Príčin úzkosti je mnoho, medzi najčastejšie patrí vnútorná neistota, ohrozenie, konflikt, nízka sebadôvera a nespracované zážitky z minulosti (traumy). Úzkosť spôsobujú aj fyziologické faktory, napr. toxíny alebo aj nedostatok živín, minerálov a vitamínov. -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa