Aromaterapeutická technika RAINDROP

Bola som už na mnohých masážach, no nechať sa masírovať intenzívne voňajúcimi esenciálnymi olejmi je zážitok, ktorý vo vás prebudí nezabudnuteľné pocity a vnemy. Nie len uvoľní a zharmonizuje, ale dostane vás aj do "vyšších" sfér. 

Aj vy sa môžete naučiť používať esenciálne oleje na masírovanie seba alebo svojich blízkych. Pozývame vás na seminár techniky Raindrop v Bratislave. Táto jedinečná masážna aromaterapeutická metóda zažívá celosvetový boom a konečne si nachádza cestu i k nám. Techniku Raindrop vyvinul americký doktor prírodnej medicíny Gary Young. Spojil v nej aplikáciu esenciálnych olejov terapeutickej kvality Young Living s metódou Vita Flex (masáž reflexných bodov používaných v tibetskej medicíne) so špeciálnymi masážnymi postupmi inšpirovanými indiánským kmeňom Lakotov. Vďaka tomuto spojeniu je Raindrop pre celú ľudskú bytosť neobyčajne prínosný.

Ak chcete obohatiť ponuku služieb vo svojej profesionálnej praxi, či ako laik vedieť poskytnúť masáž svojmu blízkemu na profesionálnej úrovni, ponúkame vám zaškolenie v tejto metóde.

Termín seminára: 12. - 14. jún 2015

Kde: Bratislava - Rača

Certifikované lektorky: Dita Ebrová a Zuzana Černeková

Kurz je určený aj pre laikov, ktorí majú záujem sa naučiť základy masážnych techník, ktoré využijú pri masážach svojich blízskych.

Cena: 190 EUR (v cene sú zahrnuté skriptá a esenciálne oleje potrebné pre výuku)

Rezervácie: zuzanacernek@gmail.com

Články

Ženská agresivita | 07.08.2017

Aj nenápadná a skromne pôsobiaca žena môže mať v sebe veľa skrytej agresivity, ktorú skôr či neskôr ucítite. Paradoxne práve tá, čo sa nevie zdravo presadzovať a byť priama k druhým, môže byť agresívnejšia, ako sa na prvý pohľad zdá. Agresivita sa rodí z potlačovaného hnevu a z pocitu ohrozenia. -> Viac

Vyspite sa do sýtosti | 16.05.2017

Trápi vás nespavosť? Čo robiť pre to, aby sa nám lepšie zaspávalo bez pomoci liekov? -> Viac

Úzkosti a strachy | 26.01.2017

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa