Ako byť vitálnejší vďaka esenciálnym olejom

Každý z nás rozlišuje silice na tie, ktoré mu voňajú príjemne a na tie, ktorých vôňa je pre neho neprijateľná. Nesmieme preto pri výbere éterických olejov podceňovať osobné vnímanie jednotlivých vôní. Napriek tomu, že éterické oleje môžu mať okamžitý účinok, väčšina disharmónii dlhodobého charakteru si vyžaduje trpezlivosť.

Vône, ktoré rastliny uvoľňujú obsahujú veľké množstvo rôznych bio-aktívnych organických látok, ktoré pôsobia na fyziologické funkcie človeka (napr. na tlkot srdca, dýchanie, na naše svaly a cievy) a pôsobia aj na emócie človeka. 

Niektorí ľudia už pri prvom použití olejov pociťujú príjemné fyzické zmeny, mentálnu bdelosť, schopnosť jasne myslieť, fyzické uvoľnenie, emočné uvoľnenie a dalšie zmeny.

Do vedomia sa môžu vyvolať staré spomienky, ktoré vďaka uvoľneniu a zvedomeniu máme možnosť nanovo spracovať a zbaviť sa tzv. blokov. Aromaterapia nám pomáha objavovať doposiaľ nepoznané rozmery, dosiahnuť svoj maximálny potenciál a tým sa posunúť dopredu.

Esenciálne oleje napomáhaju pri liečbe a spracovávaní takmer všetky neduhov, od nespavosti, bolesti, úzkosti až po infekcie či neplodnosť. Majú vyrazný pozitívny vplyv na vačšinu civilizačných ochorení, zlepšujú náladu, energetiku aj mentálne schopnosti. Sila aromaterapie spočíva v tom, že esenciálne oleje majú schopnosť meniť naše telo i emocie tým, že sa dostávajú ku koreňom problémov. Idú hlbšie, neriešia a nepotláčajú len príznak samotný.

Pri svojej práci používame esenciálne oleje značky Young Living™ .

Spoločnosť Young Living™  je priekopníkom a svetová jednotka v destilácii a príprave 100% čistých organických esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej triedy A.

Dr. Gary Young, zakladateľ Young Living, študoval na univerzitách vo Francúzsku, Egypte a Stredomorí stredoveké i staroveké spôsoby výroby a využitia esenciálnych olejov. Pestovaním bylín na vlastných farmách, dôslednou výrobou podľa pôvodných receptúr a postupov sa Dr. Youngovi podarilo dosiahnuť kvality a účinnosti esenciálnych olejov, ktorá bola v posledných storočiach zabudnutá a nedostupná.  

Ak vás informácie zaujali, zúčastnite sa niektorého zo seminárov o účinkoch esenciálnych olejov alebo kliknite sem, pre viac informácii.

Články

Láska ako droga | 10.04.2019

Lásku si často pletieme so zamilovanosťou. Dokonca si lásku pletieme aj s návykom. Zaujíma vás prečo? -> Viac

Emócie | 26.12.2018

Často sa sami seba pýtame, ako to, že na emócie niekedy nestačíme, ako to, že sme emóciami tak silno a ľahko ovládnutí? -> Viac

Úzkosti a strachy | 04.08.2018

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa