Esenciálny olej Stress away™

Stress away™ Esenciálny olej na zmierňovanie stresu

Zmes Stress away (v preklade Preč so stresom) je vynikajúci a účinný prírodný pomocník na zvládanie každodeného stresu. Zmes navodzuje uvoľnenie, vnútornú pohodu, zmierňuje fyzické i psychické napätie. Počas dňa osviežuje a večer napomáha sa uvoľniť a ľahšie zaspávať.

Zmes Stress away obsahuje unikátnu kombináciu olejov limetky a vanilky pre účinnú úľavu od každodenného stresu. Stress Away obsahuje kopaivu a levandulu, tieto esenciálne oleje znižujú mentálnu nepružnosť a obnovujú rovnováhu mentálnych a psychických funkcii. Zmes obsahuje účinné rastlinné látky, ako je cedrol, ktorý sa nachádza v cédrovom dreve, a eugenol, ktorý sa vyskytuje vo vanilke. Cedrol napomáha navodiť uvoľnenie, zatiaľčo eugenol znižuje nervové napätie. Všetky tieto zložky sú citlivo zmiešane s exotickou vôňou oleja stromu ocotea, rastúcim v Ekvádore. K povzbuzujúcej vôni oleja Stress Away prispieva aj troška limetky, z unikátneho limetkového oleja bez obsahu kumarinu. Bežná limetka, rovnako ako väčšina citrusových esenciálnych olejov, obsahuje kumarin, ktorý je potencionálne fotosenzitívny pri priamom slnečnom žiarení. Túto zmes môžete bez obáv používať aj v lete na časti tela, ktoré sú vystavené slnečným lúčom.

Zmes Stress away je možné aplikovať preventívne pred udalosťami alebo situáciami, ktoré by vám mohli privodiť stres. Olej možno nanášať počas celého dňa, ale aj večer. Napomáha dostávať náš nervový systém do prirodzenej rovnováhy, napomáha našemu telu adaptovať sa na bežné záťažové a stresujúce situácie. Pomáha nám lepšie prekonávať príznaky spôsobené akútnym, ale i dlhodobým stresom.

 

 Zmes Stress away™ výrazne pomáha znižovať stres, zmierňovať jeho nepríjemné príznaky a napomáha našemu telu dostať sa prirodzene do rovnováhy. 

 

ZLOŽENIE: Kopaiba (Copaifera reticulata), Limetka kyselá (Citrus limel aurantifolia), Cédrové drevo (Cedrus atlantica), Vanilka (Vanilla planifolia), Okoteo (Ocotea quixos), Levandula (Lavandula angustifolia) a kokosový olej

APLIKÁCIA: Zmes Stress away je dostať s roll-on aplikátorom, vďaka ktorému je možné pohodlne naniesť olej na spánky, zápästie, hrudnik alebo na krk niekoľko krát denne podľa potreby. Taktiež je možné zmes použiť do difúzera a vôňu rozptýliť v miestnosti na uvoľnenie, relaxáciu či na navodenie príjemnej atmosféry.

VÝROBCA: Young Living™ 

Na používaní čistých esenciálnych olejov je postavená celá aromaterapia, ktorá má tisícročnú tradíciu a úspechy.

Spoločnosť Young Livingprináša na trh mimoriadne kvalitné esenciálne oleje a účinné zmesi a patentovala si proces od Semienka po uzáver, ktorý zaručuje čistotu a kvalitu prírodných esenciálnych olejov, ktoré sa dostávajú priamo k nám. Všetky rastlinky sa pestujú na nekontaminovanej pôde s láskou a úctou. 

Kde si môžete kúpiť tento, ale aj množstvo iných vzácnych esenciálnych olejov a zmesí?

Je dobré, aby ste si oleje pred kúpou a použitím najskôr ovoňali, nacítili, vyskúšali. Nechajte si poradiť, aby váš výber uspokojil vaše potreby. Tu nás môžete kontaktovať a dohodnúť si stretnutie. Ak máte psychické ťažkosti a hľadáte alternatívny spôsob, ako sa s príznakmi vysporiadať, odporúčame individuálnu konzultáciu.

Radi by ste sa dozvedeli o esenciálnych olejoch a ich využítí viac?

Navštívte niektorí z našich seminárov alebo prednášok. Na prednáškach je vždy možnosť si navoňať esenciálne oleje Young Living. Rezervujte si miesto TU.

Ak vás téma zaujala prečítajte si aj o tom, ako byť vďaka esenciálnym olejom vitálnejší.

On-line katalóg:

Katalóg produktov spoločnosti Young Living v slovenskom jazyku.

Články

Strach a vina | 31.07.2018

Strach a pocity viny nám bránia plnohodnotne žiť a prejaviť sa. Ako vzniká strach a vina? Ako s týmito pocitmi pracovať? -> Viac

Príčiny úzkosti | 27.06.2018

Príčin úzkosti je mnoho, medzi najčastejšie patrí vnútorná neistota, ohrozenie, konflikt, nízka sebadôvera a nespracované zážitky z minulosti (traumy). Úzkosť spôsobujú aj fyziologické faktory, napr. toxíny alebo aj nedostatok živín, minerálov a vitamínov. -> Viac

Požičať priateľovi? | 26.06.2018

Odkiaľ sa berie neochota vrátiť priateľovi peniaze? Prečo tá nenávisť voči človeku, čo pomohl priateľovi? Zaujímajú vás psychologické aspekty? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa