Esenciálny olej Peace&Calming®

Peace&Calming®  Esenciálny olej Kľud a Mier

Zmes Peace&Calming (v preklade Mier a Ukľudnunie) je jemná, citrusovo-sladká vôňa, ktorá pomáha zmierniť vnútorné napätie, spomaliť a ukľudniť sa.

Táto zmes navodzuje hlboký pocit vyrovnanosti a emocionálnej pohody, zlepšuje náladu. Pri rozptýlení povznáša ducha, pozvolna uvoľňuje stuhnutosť a navodzuje pocit mieru a pokoja. Masáž chodidiel touto zmesou môže byť nádhernou predohrou k pokojnému nočnému odpočinku. 

Zmes Peace&Calming priazdnivo pôsobí na deti, ktoré majú sklon k hyperaktivite, stresu a tenzii.

ZLOŽENIE: mandarinka (Citrus nobilis), citrovník kyslý (Citrus aurantium), Ylang Ylang (Cananga odorata), pačuli (Pogostemon cablin) a harmanček modrý (Tanacetum annuum).

APLIKÁCIA: do difuzéra, naniesť a masírovať niekoľko kvapiek na chodidlá

VÝROBCA: Young Living™ 

Na používaní čistých esenciálnych olejov je postavená celá aromaterapia, ktorá má tisícročnú tradíciu a úspechy.

Spoločnosť Young Livingprináša na trh mimoriadne kvalitné esenciálne oleje a účinné zmesi a patentovala si proces od Semienka po uzáver, ktorý zaručuje čistotu a kvalitu prírodných esenciálnych olejov, ktoré sa dostávajú priamo k nám. Všetky rastlinky sa pestujú na nekontaminovanej pôde s láskou a úctou. 

Kde si môžete kúpiť tento, ale aj množstvo iných vzácnych esenciálnych olejov a zmesí?

Je dobré, aby ste si oleje pred kúpou a použitím najskôr ovoňali, nacítili, vyskúšali. Nechajte si poradiť, aby váš výber uspokojil vaše potreby. Tu nás môžete kontaktovať a dohodnúť si stretnutie. Ak máte psychické ťažkosti a hľadáte alternatívny spôsob, ako sa s príznakmi vysporiadať, odporúčame individuálnu konzultáciu.

Radi by ste sa dozvedeli o esenciálnych olejoch a ich využítí viac?

Navštívte niektorí z našich seminárov alebo prednášok. Na prednáškach je vždy možnosť si navoňať esenciálne oleje Young Living. Rezervujte si miesto TU.

Ak vás téma zaujala prečítajte si aj o tom, ako byť vďaka esenciálnym olejom vitálnejší.

On-line katalóg:

Katalóg produktov spoločnosti Young Living v slovenskom jazyku.

Články

Strach a vina | 31.07.2018

Strach a pocity viny nám bránia plnohodnotne žiť a prejaviť sa. Ako vzniká strach a vina? Ako s týmito pocitmi pracovať? -> Viac

Príčiny úzkosti | 27.06.2018

Príčin úzkosti je mnoho, medzi najčastejšie patrí vnútorná neistota, ohrozenie, konflikt, nízka sebadôvera a nespracované zážitky z minulosti (traumy). Úzkosť spôsobujú aj fyziologické faktory, napr. toxíny alebo aj nedostatok živín, minerálov a vitamínov. -> Viac

Požičať priateľovi? | 26.06.2018

Odkiaľ sa berie neochota vrátiť priateľovi peniaze? Prečo tá nenávisť voči človeku, čo pomohl priateľovi? Zaujímajú vás psychologické aspekty? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa