Esenciálny olej Joy™

Joy™ Zmes esenciálnych olejov - RADOSŤ

Zmes Joy (v preklade Radosť) má luxusnú, exotickú, zvodnú a neodolateľnú vôňu, ktorá vyvoláva povznášajúci pocit. Vytvára magnetickú atmosféru a prináša radosť do srdca. Keď sa používa ako parfém, inšpiruje k romantike a blízkosti.

ZLOŽENIE: bergamot (Citrus bergamia), Ylang Ylang (Cananga odorata), pelargónia ružová (Pelargonium graveolens), ružové drevo (Aniba rosaeodora), citrón (Citrus limon), mandarinka (Citrus reticulata), jazmín (Jasminum officinale), harmanček (Chamaemelum nobile), palma ružová (Cymbopogon martinii) a ruža damašská (Rosa damascena).

Ruža (Rosa damascena) má najvyššiu frekvenciu medzi esenciálnymi olejmi. Vytvára pocit rovnováhy, harmónie a duševnej pohody a povznáša myseľ. Vytvára magnetickú energii, ktorá prináša čistú lásku a radosť do srdca.

Bergamot (Citrus bergamia) pomáha pri smútkoch, neznádeji, úzkostiach a pri nespavosti. Má prirodzený utišujúcí účinok (sedativum).  

Mandarinka (Citrus reticulata) má hypnotizujíce vlastnosti a pomáha pri nespavosti, strese a podráždenosti.

Ylang Ylang (Cananga odorata) navodzuje relaxáciu, vyrovnává mužské a ženské energie. Obnovuje sebadôveru a vyrovnanosť.

Citrón (Citrus limon) má množstvo priaznivých účinkov, pomáha organizmu prekonať úzkosť, upravuje tlak krvy a poruchy trávenia. Podporuje jasné myslenie, povzbudzuje imunitu, relaxaciu, zmierňuje smútkové stavy.

Pelargónia (Pelargonium graveolens) Pomáha pri smútkoch, beznádeji, únave, hormonálnej nerovnováhe, menstruačných problémoch. Vhodný tiež ako repelent. Vôňa pomáhá odstraňovať negatívne spomienky a uvoľňovať nervové napätie. Prispieva k emočnej stabilite, zlepšuje náladu a prináša mier a nádej.

Jazmín (Jasminum officinale) Pomáha pri úzkosiach, smútku, uzavretosti, menstruačných problémoch a pri predmenštruálnom syndrome a frigidite. Vôňa je povznášejúca a pozitívne pôsobí na človeka pri nervovom vyčerpaní, nezájme o seba a okolie, apatii, neschopnosti sa mať rád a prijať sa.

Palmarosa (Cymbopogon martinii) je stimulujúca a revitalizujúca. Prináša pocit bezpečia.

Harmanček (Chamaemelum nobile) Snižuje nekľud, napätie a nespavosť. Napomáha prekonávať mentálne bloky.

Ružové drevo (Aniba rosaeodora) je bohaté na linalool, ktorý má relaxačný a posilujúce účinky. Dává pocit stability a sily.

 

APLIKÁCIA: do difuzéru, dá sa použiť ako parfém, natrieť na oblast srdca, na masáž tela zrieďte 

VÝROBCA: Young Living™ 

 

Na používaní čistých esenciálnych olejov je postavená celá aromaterapia, ktorá má tisícročnú tradíciu a úspechy.

Spoločnosť Young Livingprináša na trh mimoriadne kvalitné esenciálne oleje a účinné zmesi a patentovala si proces od Semienka po uzáver, ktorý zaručuje čistotu a kvalitu prírodných esenciálnych olejov, ktoré sa dostávajú priamo k nám. Všetky rastlinky sa pestujú na nekontaminovanej pôde s láskou a úctou. 

Kde si môžete kúpiť tento, ale aj množstvo iných vzácnych esenciálnych olejov a zmesí?

Je dobré, aby ste si oleje pred kúpou a použitím najskôr ovoňali, nacítili, vyskúšali. Nechajte si poradiť, aby váš výber uspokojil vaše potreby. Tu nás môžete kontaktovať a dohodnúť si stretnutie. Ak máte psychické ťažkosti a hľadáte alternatívny spôsob, ako sa s príznakmi vysporiadať, odporúčame individuálnu konzultáciu.

Radi by ste sa dozvedeli o esenciálnych olejoch a ich využítí viac?

Navštívte niektorí z našich seminárov alebo prednášok. Na prednáškach je vždy možnosť si navoňať esenciálne oleje Young Living. Rezervujte si miesto TU.

Ak vás téma zaujala prečítajte si aj o tom, ako byť vďaka esenciálnym olejom vitálnejší.

On-line katalóg:

Katalóg produktov spoločnosti Young Living v slovenskom jazyku.

Články

Láska ako droga | 10.04.2019

Lásku si často pletieme so zamilovanosťou. Dokonca si lásku pletieme aj s návykom. Zaujíma vás prečo? -> Viac

Emócie | 26.12.2018

Často sa sami seba pýtame, ako to, že na emócie niekedy nestačíme, ako to, že sme emóciami tak silno a ľahko ovládnutí? -> Viac

Úzkosti a strachy | 04.08.2018

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa