Esenciálny olej Clarity™

Clarity™ Esenciálny olej PREJASNENIE, BYSTROSŤ

Zmes Clarity (v preklade Prejasniť) podporuje jasnosť mysle a pozornosti. Obsahuje stimulujúce oleje ako je mäta a rozmarín, ktoré boli používané kedysi na podporu duševnej bystrosti. Štúdia Dr. Williamema N. Demberema z University of Cincinnati dokázala, že inhalovanie mäty piepornej zvýšilo pozornosť a presnosť studentov o 28 %. Clarity môže byť taktiež používaný na pomoc pri rozvíjaní duševnej bdelosti alebo pri nespavosti.

ZLOŽENIE: bazalka (Ocimum basilicum), kardamon (Elettaria cardamomum), rozmarín lekársky (Rosmarinus officinalis), mäta pieporná (Mentha piperita), ružové drevo (Aniba rosaeodora), pelargónia ružová (Pelargonium graveolens), citrón limonový (Citrus limon), palma ružová (Cymbopogon martini), Ylang Ylang (Cananga odorata), bergamot (Citrus bergamia), ruman rímský (Chamaemelum nobile) a jasmín (Jasminum officinale).

APLIKÁCIA: do difúzeru pridať niekoľko kvapiek, naniesť na vankúš, vreckovku a inhalovať, votrieť na spánky, zápästie alebo na krk.

Na používaní čistých esenciálnych olejov je postavená celá aromaterapia, ktorá má tisícročnú tradíciu a úspechy.

Spoločnosť Young Livingprináša na trh mimoriadne kvalitné esenciálne oleje a účinné zmesi a patentovala si proces od Semienka po uzáver, ktorý zaručuje čistotu a kvalitu prírodných esenciálnych olejov, ktoré sa dostávajú priamo k nám. Všetky rastlinky sa pestujú na nekontaminovanej pôde s láskou a úctou. 

Kde si môžete kúpiť tieto, ale aj množstvo iných vzácnych olejov a zmesí?

Je dobré, aby ste si oleje pred kúpou a použitím najskôr ovoňali, nacítili, vyskúšali. Nechajte si poradiť, aby váš výber uspokojil vaše potreby. Tu nás môžete kontaktovať a dohodnúť si stretnutie. Ak máte psychické ťažkosti a hľadáte alternatívny spôsob, ako sa s príznakmi vysporiadať, odporúčame individuálnu konzultáciu.

Radi by ste sa dozvedeli o esenciálnych olejoch a ich využítí viac?

Navštívte niektorí z našich seminárov alebo prednášok. Na prednáškach je vždy možnosť si navoňať esenciálne oleje Young Living. Rezervujte si miesto TU.

Ak vás téma zaujala prečítajte si aj o tom, ako byť vďaka esenciálnym olejom vitálnejší.

On-line katalóg:

Katalóg produktov spoločnosti Young Living v slovenskom jazyku.

Články

Ženská agresivita | 07.08.2017

Aj nenápadná a skromne pôsobiaca žena môže mať v sebe veľa skrytej agresivity, ktorú skôr či neskôr ucítite. Paradoxne práve tá, čo sa nevie zdravo presadzovať a byť priama k druhým, môže byť agresívnejšia, ako sa na prvý pohľad zdá. Agresivita sa rodí z potlačovaného hnevu a z pocitu ohrozenia. -> Viac

Vyspite sa do sýtosti | 16.05.2017

Trápi vás nespavosť? Čo robiť pre to, aby sa nám lepšie zaspávalo bez pomoci liekov? -> Viac

Úzkosti a strachy | 26.01.2017

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa