Od semienka po uzáver

Záleží nie len na tom, z akých rastliniek vznikajú esenciálne oleje, záleži aj na spôsobe spracovania (destilácii), skladovania a preprave ku konečnému zákazníkovi. Aby si esenciálne oleje zachovali svoje účinky, silu a čistotu, spoločnosť Young Living zabezpečuje a dohliada na celý proces, aj týmto sa odlišuje od iných spoločností. Prísľub čistoty od semienka po uzáver.

SEED TO SEAL

Unikátny proces spoločnosti Young Living™ nazývaný SEED TO SEAL prebieha v piatich starostlivých krokoch:

  1. SADENIE - účinné eseniálne oleje pochádzaju z druhov rastlín, ktorých pravosť overila a potvrdila spoločnosť Young Living, experti z vedeckých tímov a z univerzít. Sadia sa len vybrané druhy na pôdach vhodných práve na túto plodinu vo viacerých kútoch sveta. Výber tých najkvalitnejších semienok je prvým krokom procesu SEED TO SEAL.
  2. PESTOVANIE - znalosti spoločnosti Young Living o príprave pôdy, rovnováhe vody a slnka, ochrane proti škodcom, najvhodnejšom zbere jednotlivých surovín a pod. využíva nie len na svojich farmách, ale aj na partnerských. 
  3. DESTILOVANIE - pri spracovávaní a destilovaní rastlín sa využívajú starobylé znalosti, ktoré získal zakladateľ spoločnosti Gary Young počas svojich ciest a štúdia po celom svete. V kombinácii s najmodernejšou technikou, ktorá umožňuje destiláciu pod nízkym tlakom, zachováva si esenciálny olej blahodárne zložky z rastlín neporušené. Na vybrané druhy olejov sa používa hydrodestilácia živice stromov a na väčšinu citrusov sa používa proces lisovania za studena. Optimálny proces a načasovanie zaisťujú v olejoch maximálnu kvalitu.
  4. TESTOVANIE - testovanie prebieha v laboratóriach spoločnosti Young Living, ale aj v nezávislých laboratóriách. Takto je možné udržať kvalitu, ktorá prekonáva prísne medzinárodné normy. Spoločnosť Young Living dáva na trh len oleje, ktoré si zachovávajú optimálnu koncentráciu bioaktívnych molekúl.
  5. UZÁVRETIE - každá flaštička je starostlivo skontrolovaná a má na etikete kód, aby bolo možné ju po celú dobu sledovať. Skladovanie a preprava sa deje v optimálnych podmienkach, aby sa oleje neznehodnocovali po ceste ku konečnému zákazníkovi.

Viac informácii o procese SEED TO SEAL sa dozviete na www.SeedtoSeal.com. 

Prečítajte si aj o tom, ako byť vďaka esenciálnym olejom vitálnejší.

On-line katalóg:

Katalóg produktov spoločnosti Young Living v slovenskom jazyku.

 


Články

Láska ako droga | 10.04.2019

Lásku si často pletieme so zamilovanosťou. Dokonca si lásku pletieme aj s návykom. Zaujíma vás prečo? -> Viac

Emócie | 26.12.2018

Často sa sami seba pýtame, ako to, že na emócie niekedy nestačíme, ako to, že sme emóciami tak silno a ľahko ovládnutí? -> Viac

Úzkosti a strachy | 04.08.2018

Zovretie hrdla, úzkosť v hlase, stiahnutie do seba, neistota, nepokoj, nespavosť, tréma, či búšenie srdca... len pár z množstva príznakov nepríjemných stavov úzkosti a strachu. Ako sa ich zbaviť alebo aspoň zmierniť? -> Viac

Esenciálne oleje

Esenciálny olej Clarity™ | 13.05.2015

Prejasnite svoju myseľ, zlepšite si pozornosť. Zmes Clarity v mesiaci máj 10% zľava. -> Viac

Young Living™ producent vzácnych a mimoriadne kvalitných esenciálnych olejov v terapeutickej kvalite

Virtuálna kancelária pre zaregistrovaných členov a distribútorov

Registrácia YL využite výhody pri kúpe esenciálnych olejov a zaregistrujte sa